Už nechcete každý den řešit, co zdravého uvařit?

Mám pro Vás 40 jednoduchých a zdravých receptů. Všechny přirozeně:

image

Bez lepku

image

Bez mléka

image

Bez cukru

Miluji dobré jídlo. Ale nikdy by mě nenapadlo, že se naučím vařit kvůli dětem bez lepku i mléka (a aby toho nebylo málo, tak i bez cukru).

Původně kvůli dětem, ale nakonec jsem stejně zjistila, že je to hlavně moje cesta. 

Změna stravy byla náročná, nevěděla jsem co čím nahradit a z čeho uvařit. Skoro každé jídlo byla taková „loterie“ a já jsem doufala, že bude aspoň trochu chutnat.

Vůbec mě to nebavilo, proto jsem tento e-book napsala tak, jak bych si ho sama přála mít, když jsem začínala. Jednoduché a zdravé recepty, bez velkého přemýšlení a skvělé jídlo pro celou rodinu.

Dnes už bych neměnila. Naučila jsem se vařit zdravě, děti jsou bez ekzémů a já vážím méně než před prvním těhotenstvím. Stojí to za to:-)

Objednat

image

V tomto e-booku najdete našich 40 oblíbených receptů, které vám usnadní život.

Minimálně na týden. 🙂

A co najdete uvnitř?

20

vegetariánských receptů

15

veganských receptů

10

receptů z luštěnin

7

receptů na zdravé svačinky

6

receptů na výživné polévk

39

jednoduchých receptů

Časté otázky:

Jsou recepty pro mě, i když nemám potravinové alergie?

Ano. Moje recepty jsou přirozeně bez lepku, mléka a zdravě oslazené. Vařím z přirozeně bezlepkových surovin, žádně hotové (a často ne příliš zdravé směsi). Takže i když např. můžete jíst lepek, tak vám rozhodně pčirozeně bezlepkový chléb z pohankové mouky neuškodí.

Vyskytují se v receptech vejce?

Ano, vejce používám i když to s nimi nepřeháním. Použila jsem je v 7 receptech ze 40.

Jsou recepty nízkosacharidové?

Ne, nejde o nízkosacharidové (low-carb) recepty a ani o recepty bez sladké chuti. Nedokážu bez ní žít. Sladké recepty jsou tedy doslazeny - ale zdravěji a hlavně málo. Pokud jste zvyklá na “normální“ koláče nebo muffiny, tak pro Vás nejspíš budou ze začátku trochu málo sladké. Ale vydržte, je to jen o zvyku. :)

Čím sladím?

Nejraději doslazuji kombinací rýžového sladu s jablky. Nevyhýbám se ani rýžovému sirupu, xilitolu (březovému cukru), kokosovému cukru, kvalitnímu medu, datlovému sirupu, nebo javorovém sirupu. (ale datlový i javorový sirup jsou hodně sladké, takže těch najdete jen minimální množství od každého v jednom receptu.). A samozřejmě ovoci - čerstvému, nebo sušenému. V žádném z mých receptů nikdy nenajdete: Cukr, třtinový cukr, přírodní hnědý cukr a agávový sirup.

Jde o vegetariánské recepty?

Ne, recepty jsou převážně vegetariánské, uvnitř najdete jen 2 recepty, kde jsem použila maso a jeden recept je rybí. Takhle to máme u nás doma, většinu jídel připravuji bez masa, ale striktní vegetariáni nejsme.

A to není všechno :) K e-booku ode mě dostanete dva dárky navíc: 

image

Dárek 1

Pohodlný nákupní seznam na celý týden

Vytiskněte si ho a vezměte s sebou do obchodu, na nic nezapomenete. :-)

image

Dárek 2

E-book 10x zimní saláty

V tomto e-booku najdete tipy na neobvyklé saláty ze sezónní zeleniny během zimního období + zajímavé dressinky.

image

Tento e-book Vám vyřeší  každodenní přemýšlení nad tím, co připravit k večeři pro celou rodinu nebo co koupit na druhý den.

Máte s ním totiž jistotu, že minimálně na příštích 7 dní o tom nebudete muset přemýšlet.

Objednat

Z vlastní zkušenosti vím, o kolik je život jednodušší, když nemusíte neustále řešit jídlo. Když vím, že mám připravené zdravé, dobré a rychlé jídlo bez toho, že strávím v kuchyni několik hodin denně. Když mám víc času na sebe bez pocitu, že bych něco zanedbávala.

Maria

image

Malá ochutnávka z e-booku:

image
image
image
image
image
image

Na stránkách všech ebooků najdete:

47

kompletních receptů

117

stran inspirace

110

a více měsíců života bez ekzémů

6

let zkušeností odhodlané matky

Zdravé stravování není krátkodobá dieta ani momentální výstřelek. Je to životní styl, který Vám dlouhodobě může změnit život k lepšímu tak, že už se nebudete chtít vracet zpátky. 

Objednat

A co o e-booku říkají ostatní?

image

Dana Zajíčková

www.onlinesradosti.cz

Tento e-book mě nadchl! Syn má pořád nějaké ekzémy a doktor mi řekl, ať vysadím lepek a mléčné výrobky. Bála jsem se, že nezvládnu vařit bez těchto věcí. Ale dala jsem to! Nejlepší na tomto e- booku je, že nemusím vymýšlet co vařit celý týden. A ten nákupní seznam jako bonus – prostě pecka. Bez něj bych určitě zapomněla něco koupit a ztrácela čas vracením se do obchodu. Tento e-book je skvělá volba. Kupte si ho. Už se těším na další, ať nemusím nic vymýšlet a hledat sama.

image

Eva Petružálková

www.evapetruzalkova.cz

Přesně tohle mi na trhu chybělo. Zdravé recepty, které jsou navíc jednoduché a ták dobré! Oba bonusy jsou moc povedené – nákupní seznam je skvělý pomocník a zimní saláty jsou vynikající a opět geniálně jednoduché. Kuchařku jistě ocení každý, kdo chce (aspoň částečně) omezit bílé jedy, netrávit v kuchyni půl dne a fantasticky pohostit sebe i své blízké.

image

Zuzana Staňková

Vždycky jsem věděla, že alespoň chvíli bez lepku, mléka a cukru by pomohlo celé mé rodině s řadou problémů a mnohokrát jsem se do toho i pouštěla, ale nejčastěji „"od pondělí“... A tak jsem vždy zdlouhavě vymýšlela jídelníček, abych nejpozději uprostřed týdne zjistila, že mi nezbyla síla to opravdu dodržet. Tento e-book je pro mě nepopsatelným pokladem, protože mi dodává sílu na to, abych očistným týdnem opravdu prošla. Recepty jsou jednoduché, přirozené a výborné a moc hezky se mi podle nich vařilo. A kompletní nákupní seznam jako bonus byl pro mě třešničkou na dortu. Plánuji se k němu vracet a vařit podle něj jeden týden v každém měsíci. Díky!

Přesvědčte se, že můžete vařit pro celou rodinu přirozeně bez lepku, mléka a cukru. Že můžete mít vyřešené snídaně, obědy, svačiny i večeře, a přitom nemusíte trávit v kuchyni 3 a víc hodin denně.

E-book 7 dní bez lepku, mléka a cukru jsem psala tak, jak bych si ho sama přála mít, když jsem začínala. Jednoduché recepty, bez velkého přemýšlení a skvělé jídlo pro celou rodinu.

Ten pravý čas začít vařit zdravě je teď. :-)

Objednat